baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 13942 Kuc islandzki, klacz (SLH 13942)

CENA: 30.92

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Niektórzy mylą naszą klacz konia islandzkiego z serii schleich HORSE CLUB z jednorożcem. Ojczyzną naszego dumnego konia jest jednak Islandia, a nie podniebne przestworza. Ponieważ w tym wulkanicznym kraju bywa bardzo zimno i bardzo gorąco, klacz nosi zimą grubą sierść, którą zrzuca latem. Na wybiegu na stole umiejętnie prezentuje swe rozmaite fryzury zarówno w chodzie tölt, jak i inochodzie. Inne konie nie mogą wręcz wyjść z podziwu.

Klacz islandzki firmy Schleich o numerze 13942 to unikatowa figurka wykonana z wysokiej jakości materiałów, modelowana z dbałością o szczegóły oraz starannie, ręcznie malowana. Gwarantuje ona zabawę o cennych atutach pedagogicznych. Świetnie sprawdzi się jako oryginalny element dekoracyjny pokoju dziecka lub jako idealny prezent dla każdego miłośnika koni. Dodatkowo stanowi świetny egzemplarz kolekcjonerski, ale równie dobrze pełni rolę tradycyjnej zabawki.

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wymiary produktu: 12,4x4x8,7cm
Wiek: 5+
Powrót

Przejdź do: Schleich Konie