baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 13977 źrebię fryzyjskie (SLH 13977)

CENA: 21.24

dostępność: wysyłamy w ciągu 48h

Źrebię fryzyjskie

Sierść źrebięcia fryzyjskiego jest równie czarna jak u jego rodziców. Jego grzywa nie jest jeszcze tak długa i zjawiskowa, ale wszystko przyjdzie z wiekiem, gdy wyrośnie na postawnego ogiera czystej rasy. Długie nogi zdradzają, że pewnego dnia będzie gwiazdą pastwiska. Z gracją przemierza kłusem łąkę, poszukując kompanów do zabawy. Czy jakichś znajdzie?

Urocze źrebię fryzyjskie z ciekawością nadstawia uszu i wyciąga długą szyję. Co przykuło jego uwagę? Długie nogi z pewnością już lada chwila poniosą go przez pastwisko, by mógł przyjrzeć się z bliska obiektowi zainteresowania. Gdy czarny jak smoła źrebak fryzyjski dorośnie, zdecydowanie wda się w ojca - dorodnego ogiera tej samej rasy (sprzedawanego oddzielnie). Czeka go świetlana przyszłość. Może zrobi karierę jako koń pokazowy lub jeździecki? Ta stara rasa koni jest doskonale przystosowana do tego rodzaju zadań. Konie fryzyjskie znane są również z łagodności i niezawodności. To idealni przyjaciele!

  • Odkrywaj świat, bawiąc się wiernie i szczegółowo odwzorowanymi figurkami firmy schleich. Wyglądają tak realistycznie, jakby lada chwila miały ożyć!
  • Produkty schleich pobudzają wyobraźnię i gwarantują edukacyjną zabawę pełną przygód.
  • Ten produkt schleich należy do linii tematycznej HORSE CLUB i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.


Wymiary:

8,2 x 3 x 8,7 cm

Powrót

Przejdź do: Schleich Konie