baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 15041 dinozaur Konkawenator (SLH 15041)

CENA: 56.15

dostępność: wysyłamy w ciągu 48h

Konkawenator

Długi na sześć metrów konkawenator prezentuje się niezwykle okazale. Jego lśniąca gadzia skóra mieni się kolorami żółci i trawiastej zieleni. Podłużny garb na grzbiecie odcina się czerwienią od reszty ciała. Ten wygląd robi wrażenie - i trzyma wrogów na dystans. Gdyby jednak nie wystarczył, nasz olbrzymi kolega ma jeszcze do dyspozycji ostre kły. Na ich widok każdy ucieka, gdzie pieprz rośnie!

Konkawenator wydaje się jadowity. To pewnie przez żółto-zieloną gadzią skórę i ogniście czerwony garb na grzbiecie. Ciekawe, czy służy tylko do odstraszania przeciwników? Bez wątpienia robi wrażenie, podobnie jak rozmiary tego giganta: ma sześć metrów wysokości! Jeśli z nim zadrzesz, szybko zdasz sobie sprawę, że konkawenator nie jest w nastroju do żartów. Wystarczy, że kłapnie potężnymi szczękami, obnażając rząd ostrych jak brzytwa kłów. Lepiej bierzmy nogi za pas!

  • Odkrywaj świat, bawiąc się wiernie i szczegółowo odwzorowanymi figurkami firmy schleich. Wyglądają tak realistycznie, jakby lada chwila miały ożyć!
  • Produkty schleich pobudzają wyobraźnię i gwarantują edukacyjną zabawę pełną przygód.
  • Ten produkt schleich należy do linii tematycznej DINOSAURS i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.


Wymiary:

22 x 8,7 x 6 cm