baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 42370 Mobilna lecznica dla zwierz +źreb. hanowe (SLH 42370)

CENA: 209.53

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

Weterynarz szybko jedzie samochodem na wezwanie: Źrebię rasy hanowerskiej jest ranne. Bada zwierzę za pomocą przenośnego urządzenia rentgenowskiego, które przewiozła w dużej ładowni. Przy jego pomocy weterynarz stwierdza, czy u konia nie doszło do złamania. Aby źrebię szybko się zregenerowało, wstrzykuje lekarstwo z lekarskiej torby, a następnie zapisuje diagnozę w swoim laptopie.

Zestaw firmy Schleich o numerze 42370 to unikatowe figurki z akcesoriami wykonane z wysokiej jakości materiałów, modelowane z dbałością o szczegóły oraz starannie, ręcznie malowane. Gwarantują one zabawę o cennych atutach pedagogicznych. Świetnie sprawdzą się jako oryginalny element dekoracyjny pokoju dziecka lub jako idealny prezent dla każdego miłośnika zwierząt. Dodatkowo zestaw stanowi świetny egzemplarz kolekcjonerski, ale równie dobrze pełni rolę tradycyjnej zabawki.

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zawartość:


- 1x samochód,
- 1x weterynarz,
- 1x źrebak hanowerski,
- 1x torba lekarska,
- 1x stetoskop,
- 1x strzykawka,
- 1x butelka na lekarstwa,
- 1x laptop,
- 1x aparat rentgenowski,
- 1x bandaż fiolet,
- 1x kantar,
- 1x jabłko zielone,
- 1x stół,
- 1x krzesło,
- 1x bloczek RTG.

Wymiary opakowania: 29x23x16,5cm
Wiek: 5+
Powrót

Przejdź do: Schleich Konie