baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 42525 Bayala Sówki w gnieździe (SLH 42525)

CENA: 76.57

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

rok wydania: pudełko,117x191x70 mm

W krainie Bayala pojawiło się urocze potomstwo! Dwie świeżo wyklute sówki ledwie wyczołgały się z jajeczek, a już bawią się w ciepłym gniazdku znajdującym się na ich pięknie ozdobionym drzewie. Mają nawet zjeżdżalnię, z której lubią pędzić w dół w wielkim piskiem.
W Bayala słychać dużo radosnego popiskiwania, ponieważ na drzewie i w gnieździe wykluwających się sówek dużo się dzieje. Dwa, dopiero co wyklute z jajka, ptaszki bawią się jak szalone w swoim ciepłym gnieździe, aż dookoła lecą pióra! To piękne drzewo, ozdobione ładnie kwiatami, jagodami i girlandami z liści, czasami aż całe drży od radosnej zabawy! Z jednej z gałęzi drzewa zwisa gwiazda, a u jego podstawy znajduje się magiczny kryształ. W tym gniazdku nigdy nie jest nudno. I to słychać już w oddali. Pisklęta sowy wyglądają naprawdę uroczo kiedy się bawią i oczarowują tym całą krainę elfów.
Figury firmy Schleich są modelowane ze wszystkimi szczegółami i stanowią cenną pedagogiczną zabawę. Artykuł należy do tematu Bayala firmy Schleich i jest przeznaczony dla dzieci w wieku 512 lat. Wiele ciekawych funkcji i słodkich akcesoriów do dekoracji!
Ciekawostka
Sówki nie umieją jeszcze latać, ale już trzepoczą zabawnie we śnie swoimi malutkimi skrzydełkami. W sercu Bayali żyją pełne wdzięku elfy i wiele innych magicznych istot. Odkryj fantastyczny świat przyjaźni, magii i przygody. Odwiedź elfy, ich jednorożce i magiczne konie w ich świecie pełnym fantazji, gdzie życie toczy się wokół magicznego pałacu elfów.

Zestaw zawiera:


2 x kwiat,
2 x jagoda,
1 x górna połówka jaja,
1 x dolna połówka jaja,
2 x sówki,
1 x gałąź,
1 x girlanda z liści,
1 x gwiazda,
1 x duży kryształ,
1 x pień drzewa,
1 x korona drzewa,
1 x zjeżdżalnia,
1 x gniazdo.

Powrót

Przejdź do: Schleich Konie