baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 70711 Movie Ophira & Munyn Bayala (SLH 70711)

CENA: 52.05

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

Dwie gwiazdy z filmu o krainie bayala® wywołują orgomny zamęt w królestwie elfów. Podczas tego zamieszania królowa mrocznych elfów Ophira i jej kruk Munyn niemal doprowadzają do tego, że wszystkie rośliny wiedną. Nie liczyli się jednak z tym, że odważny Kuack udaremni ich plany. Przebrana za kruka mała papuga słonecznej elfki Surah pomaga uratować królestwo elfów.
Dwie gwiazdy z filmu o krainie bayala® wywołują orgomny zamęt w królestwie elfów. Podczas tego zamieszania królowa mrocznych elfów Ophira i jej kruk Munyn niemal doprowadzają do tego, że wszystkie rośliny wiedną. Nie liczyli się jednak z tym, że odważny Kuack udaremni ich plany. Przebrana za kruka mała papuga słonecznej elfki Surah pomaga uratować królestwo elfów. Ophira i jej kruk z daleka obserwują kolorowe, wesołe święto smoków, które łączy w pokoju wszystkie szczepy elfów. Pewnego dnia Ophira znów będzie częścią krainy bayala.
Wszystkie figurki Schleich® tworzone są z dbałością o wierne oddanie szczegółów i są synonimem wartościowej zabawy edukacyjnej.
MOVIE Ophira i Munyn
Figurka należy do serii tematycznej bayala® marki Schleich® i przeznaczona jest do użytku dla dzieci w wieku 5-12 lat.
Powrót

Przejdź do: Schleich Bayala