baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 70727 Tęczowy jednorożec, źrebię Bayala (SLH 70727)

CENA: 27.64

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

Nasze źrebię tęczowego jednorożca z serii tematycznej schleich BAYALA niczego tak nie uwielbia, jak potrząsać swą kolorową grzywą podczas jazdy na ślizgawce. Ten magiczny konik potrafi wszystko pomalować na kolorowo, czy to las, czy chmury. A to dzięki swemu kolorowemu ogonowi. Inni mieszkańcy krainy schleich BAYALA podziwiają dumny chód, którego konik już się nauczył. Podziwiają też przygody, które zdążył już przeżyć. Chociaż niektórzy wątpią, czy te historie są prawdziwe. Czy źrebię naprawdę jeździło na tęczowym smoku?

Źrebię tęczowego jednorożca firmy Schleich o numerze 70727 to unikatowa figurka wykonana z wysokiej jakości materiałów, modelowana z dbałością o szczegóły oraz starannie, ręcznie malowana. Gwarantuje ona zabawę o cennych atutach pedagogicznych. Świetnie sprawdzi się jako oryginalny element dekoracyjny pokoju dziecka lub jako idealny prezent dla każdego miłośnika serii Bayala. Dodatkowo stanowi świetny egzemplarz kolekcjonerski, ale równie dobrze pełni rolę tradycyjnej zabawki.

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wymiary produktu: 8,5x2,6x9,4cm
Wiek: 5+
Powrót

Przejdź do: Schleich Bayala