baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich 70759 Różowy szafirowy żółw (SLH 70759)

CENA: 64.86

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

Możesz od razu dostrzec przyjazną naturę tego kryształowego żółwia. Czy jego wspaniałe duże oczy z jedwabistymi, długimi rzęsami mogłyby kłamać? Potrafi umiejętnie pływać w morzu i surfować po falach w Meamare. Kiedy wychodzi na ląd, naprawdę wyróżnia się błyszczącymi cyrkoniami na ciele. Jest piękny.

Szafirowy żółw firmy Schleich o numerze 70759 to unikatowa figurka wykonana z wysokiej jakości materiałów, modelowana z dbałością o szczegóły oraz starannie, ręcznie malowana. Gwarantuje ona zabawę o cennych atutach pedagogicznych. Świetnie sprawdzi się jako oryginalny element dekoracyjny pokoju dziecka lub jako idealny prezent dla każdego miłośnika serii Bayala. Dodatkowo stanowi świetny egzemplarz kolekcjonerski, ale równie dobrze pełni rolę tradycyjnej zabawki.

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wymiary produktu: 12x8x5,5cm
Wiek: 5+
Powrót

Przejdź do: Schleich Bayala