baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich Bayala 70569 Wróżka Eyela z jednorożcem książęcym (SLH 70569)

CENA: 80.72

dostępność: wysyłamy w ciągu 72h

Odkąd Eyela po raz pierwszy zobaczyła swojego przepięknego jednorożca, od razu stali się nierozłączni. Podczas przejażdżek do najpiękniejszych miejsc w bayala księżniczce chętnie towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka Feya. Wtedy obie podziwiają piękno i czar jednorożca księżniczki.
Gdy księżniczka Eyela dostała uroczego jednorożca w prezencie urodzinowym, nie mogła w to uwierzyć. I nawet nie chciała przyjąć tak cennego prezentu. Ale gdy księżniczka przeciągnęła ręką po lśniącej grzywie jednorożca, a ten spojrzał z miłością na Eyelę, wiedziała, że od tej pory będą najlepszymi przyjaciółmi. Eyela spędza jak najwięcej czasu z tym cudownym stworzeniem. Często odwiedza ją jej przyjaciółka Feya i wtedy jeżdżą razem i zachwycają się pięknem bayali i magią jednorożca księżniczki. Czasami, kiedy śpią na dworze podczas długiej podróży, Eyela śpi bardzo blisko ukochanego jednorożca. Chcesz jeździć z Eyelą i jej jednorożcem? Wszystkie jednorożce są magiczne. Jednak róg jednorożca Eyeli ma w sobie szczególną, czarodziejską moc.

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

ZAWARTOŚĆ:
- 1 × Eyela;
- 1 × jednorożec,
- 1 × berło.

Wiek: od 5 do 12 lat.

Wymiary: 15 x 8,2 x 18 cm
Powrót

Przejdź do: Schleich Bayala